Notowania metali
na LME

(aktualizowane raz dziennie)
SKUP ZŁOMU
PRZY CZOŁGU
05-804 Pruszków
ul. Przejazdowa 17

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8.00 -17.00
Sob 8.00 - 14.00

Info: 500 501 501

Znajdź nas:

 • skup złomu w Google+, pluton Pruszków, skup katalozatorów
 • skup złomu na Facebooku, pluton Pruszków, skup katalozatorów
 • skup złomu na YouTube, pluton Pruszków, skup katalozatorów
 •  
 •  
 •  
 • WYSTAWA: „NOWE ISTNIENIE – NOWY POCZĄTEK”

  Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas oraz obejrzenia wystawy figur wykonanych z metalowych części złomowych. Na skupie Złomu przy Czołgu w Pruszkowie zwykły złom dostał „NOWE ISTNIENIE – NOWY POCZĄTEK”!!!

  Zapraszamy wszystkich i dużych i małych!!!

  Skup Złomu przy Czołgu Pruszków

  ul. Przejazdowa 17

  05-800 Pruszków

  W godzinach:

  Pon.-Pt.: 8-17

  Sob. 8-14

  Share

  ZŁOM WARTY ZŁOTA

  Mówi się o nich „najsłynniejszy skup złomu w Polsce” i rzeczywiście, coś w tym jest. W końcu nie każde z takich miejsc może poszczycić się w pełni sprawnym czołgiem oraz kolekcją stalowych figur Obcego, Predatora, Spider-mana i Transformersów, skonstruowanych ze zdobytego złomu. Oni mogą.
  Właścicielem „Skupu Złomu przy Czołgu w Pruszkowie” jest Mariusz Olejniczak. To dzięki niemu miasto znów ma czołg, z którym przez tyle lat było kojarzone. Jest on także pomysłodawcą kampanii reklamowej, na którą zapewne zdążyliście się już natknąć – w radiu, w telewizji, w internecie, wszędzie.
  W obecnej chwili pracuje tam ok. 15 osób, ale już po pierwszych minutach rozmowy z właścicielem można było odnieść wrażenie, że to dopiero początek wielkiej kariery tego miejsca.
  VICE: Jak długo istnieje „Skup Złomu przy Czołgu w Pruszkowie”?
  Mariusz Olejnik: Budujemy tę markę 3 rok, ale ja w branży złomowej jestem już od 10 lat.
  Jak wygląda zwykły dzień pracy na złomowisku?
  - Najlepiej oddaje to film dokumentalny o nas pt. ,,LUDZIE ZE STALI„. Na co dzień jest to bardzo ciężka praca. Operujemy surowcami, które uda nam się zdobyć na polskim rynku. Handlujemy tym po całej Europie. Cała reszta, czyli kręcone teledyski, plany zdjęciowe do programów telewizyjnych, sesje zdjęciowe, itp., które się tu dzieją to tylko dodatek.
  Czołg to całkiem spory dodatek. Skąd go wzięliście? 
  - Z historii Pruszkowa. Przez wiele lat to miasto było kojarzone z czołgiem, który stał w centrum miasta przy Al. Wojska Polskiego. Dla wszystkich mieszkańców służył wtedy jako punkt orientacyjny. W latach 90. został stamtąd zabrany i trafił do Muzeum Wojska Polskiego. Stąd w mojej głowie narodził się pomysł, by przywrócić ten „punkt orientacyjny”, za którym wszyscy tak tęsknią.  Nie jest to co prawda ten sam model. Tamten był typu IS-2, ten to T55, ale w pełni sprawny. Mamy też haubicę „Goździk”.
  Hasło „agresywny marketing” nabiera w Pruszkowie nowego znaczenia. To gdzie się teraz kupuje czołgi i haubice, chyba nie na Allegro? 
  - Na Allegro też bywają takie rzeczy [śmiech], z resztą my także swój tam czasem wystawiamy, by podtrzymać  zainteresowanie. To część marketingu, który prowadzę. Czołg natomiast kupiłem od kolekcjonera, który posiadał kilka takich egzemplarzy.

                                                                                                                      
  Droga jest taka zabawka?
  - Wydatek od 150-300 tysięcy złotych. Cena zależy od jego stanu technicznego.
  Czyli wnioskuję, że skup złomu to biznes, który się opłaca?
  - Tak, ale oczywiście najpierw trzeba znaleźć swoje miejsce na rynku. Nam się to udało.
  Rzeczywiście się udało, zwłaszcza marketingowo. Jest jednak jeszcze artystyczna strona „Skupu Złomu przy Czołgu w Pruszkowie”.  O co w tym chodzi?
  - Przyglądając się złomowi, który codziennie w ogromnych ilościach trafia na naszą składnicę, biorąc go do ręki dostrzegłem w nim nowy początek. Powołałem więc do życia czteroosobowy zespół ludzi, który wykorzystując złom tworzy coś niepowtarzalnego i ekscentrycznego.
  Czyli planujecie to sprzedawać?
  - Część z eksponatów będzie produkowana pod tym kątem. Oczywiście, nieraz bywa ciężko skolekcjonować identyczne elementy rzeźby, ale to wpływa jedynie na czas oczekiwania na efekt końcowy.
  Patrzę na stolik ze stalowym Spider-manem, a my siedzimy przy stoliku ze stalowym Obcym. Ile to będzie kosztować? 
  - Rząd wielkości od 25 tysięcy do 60 tysięcy złotych za największe eksponaty, czyli figury mierzące sobie 2,5 metra wysokości.
  Planujecie wystawę?
  - Tak,  ale powoli. Najpierw chcemy zwiększyć ilość tych dzieł, zanim się pokażemy w pełnej krasie. Myślę, że debiut odbędzie się ze stalowym Putinem.
  Z kim?
  - Stalowy Putin, trzymający w dłoniach kulę ziemską. Myślę, że to będzie hit.
  Proszę mnie koniecznie zaprosić na wernisaż.

  IMG_7553

                                                                                  http://www.vice.com/pl/read/zlom-warty-zlota

  Share

  ARO Klusowski – Podpalimy Miasta

   

  JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE – SKUP ZŁOMU PRZY CZOŁGU PRUSZKÓW

  SKUPZLOMU.PL JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE

  Share

  SKUPZLOMU.PL JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE

  JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE – SKUP ZŁOMU PRZY CZOŁGU PRUSZKÓW
  SKUPZLOMU.PL JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE

   

  Share

  Ńemy – Guzik ft. Biskup MAKING OF [skupzlomu.pl]

   

  JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE – SKUP ZŁOMU PRZY CZOŁGU PRUSZKÓW

  SKUPZLOMU.PL JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE

  Share

  Aro Kłusowski – Podpalimy miasta MAKING OF skupzlomu pl

   

  JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE – SKUP ZŁOMU PRZY CZOŁGU PRUSZKÓW

  SKUPZLOMU.PL JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE

  Share

  Klip Ńemy – Guzik (feat. Biskup) kręcony w Pruszkowie

  Na terenie naszego skupu złomu kręcony był klip Ńemy – Guzik (feat. Biskup).

  Zapraszamy do oglądania!

   

  JEDYNY TAKI SKUP ZŁOMU W POLSCE – SKUP ZŁOMU PRZY CZOŁGU W PRUSZKOWIE

  Share

  Nowy rodzaj sztuki w Pruszkowie

  Materiałem dla twórców sztuki może być praktycznie wszystko. Dlaczego w takim razie nie tworzyć czegoś ze złomu? Nasi pracownicy skupu złomu tworzą niezwykłe rzeźby ze stali przeznaczonej na przemiał. Można powiedzieć, że stal jest naszą pasją :)

  Na naszej stronie Skupu Złomu Pruszków na Facebooku https://www.facebook.com/SkupZlomuPrzyCzolguPruszkow umieściliśmy zdjęcia stworzonych przez nas rzeźb robotów, na wzór filmowych „Transformersów”.

  Każdy z Was, kto oglądał choć raz ten film na pewno znajdzie podobiznę.

  Dziękujemy Bartek Kaszuba, nazwa Optimus Pruszków bardzo nam się podoba :)

  Zdjęcia umieszczamy również poniżej:

  sztuka ze złomu

   

  sztuka ze złomu

   

  r1

   

  r2

   

  r4

   

  r3

  Share

  Profesjonalne złomowanie aut

  Nasza firma Skup złomu Pruszków złomuje samochody które dla swoich właścicieli stały się problemem. Wielokrotnie bywa tak, że samochód uległ uszkodzeniu a właściciel kupując nowy potrzebuje oddać stare auto do kasacji. Aby zatem przez cały czas nie trzeba było opłacać składki OC oraz aby takie auto nie niszczało pod domem i nie stanowiło zagrożenia, właściciel auta zleca nam złomowanie swojego pojazdu.
  Na naszym skupie złomu istnieje możliwość złomowania pojazdów pochodzących z innych regionów Polski niż Pruszków czy Warszawa, należy jednak taki samochód dostarczyć do naszej siedziby w Pruszkowie.

  Pojazdy złomowane są w tradycyjny sposób, jednak niekiedy robimy to w sposób niekonwencjonalny ;)

  złomowanie aut Pruszków, złomowanie pojazdów, auto kasacja Pruszków


  złomowanie aut Pruszków, złomowanie pojazdów, auto kasacja Pruszków


  złomowanie aut Pruszków, złomowanie pojazdów, auto kasacja Pruszków

  Share

  Czołg znów wizytówką Pruszkowa!

  Za sprawą punktu Skupu Złomu przy Czołgu znajdującego się w Pruszkowie, dzielnicy Gąsin w marcu tego roku do miasta powrócił czołg z czasów zimnej wojny.

  Przez wiele lat czołg typu IS2 stojący przy Al. Wojska Polskiego był jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Pruszkowa. Kilkanaście lat temu pojazd jednak zniknął z miasta i trafił do Muzeum Wojska Polskiego. Przedstawiciele Skupu Złomu przy Czołgu w Pruszkowie zdecydowali się wypełnić tę lukę i nie dawno sprowadzili czołg T55. Jest to w pełni sprawny i działający egzemplarz.

  Każdy mógł się o tym przekonać podczas zorganizowanego „Pikniku Czołgowego”, który odbył się na terenie punktu Skupu Złomu przy Czołgu w Pruszkowie przy ul. Przejazdowej 17. W trakcie imprezy z pyszną wojskową grochówką, grillem i napojami chłodzącymi ponad 2500 gości oglądało w akcji pojazdy wojskowe. Czołg T55 w efektowny sposób miażdżył karoserie samochodowe niemal na grubość gazety. Kulminacyjnym punktem imprezy był skok czołgu T55 przez płonące pojazdy oraz niezapowiedziany pokaz akcji gaśniczej płonących wraków. Największym zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, cieszyła się jednak możliwość przejażdżki czołgiem lub haubicą.

  Organizatorzy pikniku spotkali się z bardzo dużą sympatią ze strony przybyłych gości i wpadli na pomysł organizowania takiej imprezy raz do roku. Miejmy nadzieję, że będzie to cykliczna doroczna impreza rodzinna i wpisze się na stałe do kalendarza imprez pruszkowskich.

  Przedstawiciele firmy Skupu Złomu przy Czołgu chcą w ten sposób przypomnieć mieszkańcom tradycję „spotkań przy czołgu”, by tak jak dawniej stał się on punktem orientacyjnym na mapie Pruszkowa. Chcesz zobaczyć prawdziwy tank z czasów zimnej wojny? Odwiedź Skup Surowców Wtórnych Przy Czołgu, ul. Przejazdowa 17, Pruszków.

  Share

  SKUP ZŁOMU PRZY CZOŁGU PRUSZKÓW

  Głównym kierunkiem rozwoju firmy jest skup surowców wtórnych w postaci złomu stalowego, żeliwnego oraz złomu metali kolorowych ich dokładną segregację, przerób oraz sprzedaż.

  skup złomu

  -

  skup złomu Warszawa

  -

  skup złomu Pruszków

  -

  skup katalizatorów

  -

  ceny skupu złomu

  -

  ceny złomu Warszawa  Wizytówką naszej firmy jest terminowość dostaw i odbiorów złomu oraz elastyczność handlowa co zaowocowało współpracą z wieloma firmami oraz dostawcami indywidualnymi.